Referanslar

AB'li Yaşam

imajgen

2008- 2009 Sezonunda Kanal D’nin en çok izlenen programı olarak 23 yıldır kesintisiz devam eden 32.Gün içinde AB ile ilgili özel bir bölüm yer alacak. Her programda 30-40 saniye arasında sürecek bölümler “AB’li Yaşam” hakkında net mesajlar vermeyi ve Türkiye’nin AB’ye katılımı halinde gündelik yaşamdaki çeşitli yapısal dönüşümler hakkında izleyiciyi bilgilendirmeyi hedefliyor.

32. Gün’de o haftanın gündemindeki konunun AB açısından ele alınacağı spotlarda kamuoyunun merak ettiği sorular cevaplarını bulacak, yanlış bilinenlerin doğrusu aktarılacak... Müzik eşliğinde hazırlanan spotların formatı mesajların kolay anlaşılır ve eğlenceli şekilde verilmesini sağlayacak. Ortalama Türk izleyicisine hitap edecek olan “AB’li Yaşam” Türkiye’nin AB üyeliğini onların hayatlarında yaratacağı imkânlar ve zorluklar bağlamında ele alıyor.

GAIA34’ün hazırladığı dosya ile Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’nun açtığı fon çağrısına başvuruda bulunan Birand Yapım’a 30 bölümlük spot için fon desteği sağlandı.

Programın ayrıntıları için tıklayınız.

Program videolarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

video 1 video 2 video 3