Haberler

PECHAKUCHA NIGHT İSTANBUL VOL. 15 “Special Edition” Tanrım Beni Baştan Yarat”

imajgen

PechaKucha Night İstanbul Vol. 15 Special Edition , 17 Ekim Çarşamba gecesi Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) de gerçekleşecek. ‘Kusurluluk’ başlıklı 1. İstanbul Tasarım Bienali’nin açılış haftası süresince ’Kentsel Dönüşüm’ ana teması altında gerçekleşecek ‘Hollanda-Türkiye Yaratıcı Birliktelikler’ programı çerçevesinde düzenlenecek etkinlikte, Türkiye ve Hollanda’dan mimar, modacı ve tasarımcıların sunumları yer alacak. 

Birbirine karışan kentsel gelişim, dönüşüm, tasarım, rejenerasyon, yenileme, restorasyon kavramları arasında İstanbul’da yaşayan bizler neye dönüşüyoruz? Bunların sonucunda 

ortaya çıkan ’kentlilik’ nasıl bir şey?  Bizi ve davranış biçimlerimizi nasıl dönüştürüyor? 17 Ekim Çarşamba gecesi, PechaKucha Night İstanbul sahnesine çıkacak 10 sunucu  “Tanrım Beni Baştan Yarat!” başlığı altında bu dönüşümü tartışacaklar.  

İstanbul’un yaratıcı atmosferini solumak, hayallerinizi bizlerle paylaşmak istiyorsanız sizi yine saat tam 20:20’de PechaKucha Night İstanbul  sahnesinde sunucu olarak ya da seyirciler arasında yerinizi almaya çağırıyoruz. 

Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen tıklayınız.