Haberler

PechaKucha Night İstanbul Club: Kendi Partini Yarat gerçekleşti

imajgen

PECHAKUCHA NIGHT ISTANBUL “CLUB” : Kendi Partini Yarat

PechaKucha Night  İstanbul Club “Kendi Partini Yarat” 14 Mart gecesi, farklı sahnesi ile  Urban Bug Lounge ev sahipliğinde gerçekleşti.

 Konuşmacılar, birbirinden ilginç fikirleri ile hayal ettikleri partiyi, PechaKucha Night İstanbul sahnesinde anlatarak ilginç paylaşımlarda bulundular. Tasarımdan, dansa, modadan,  veda partilerine, sessiz geceden, akıllı telefonlarla mobil paylaşımlara kadar birbirinden çok farklı ve eğlenceli konseptlerin anlatıldığı sahnede toplam 6 konuşmacı, hayallerindeki partiyi yapabilmek için 6 dakika 40 süren sunumları ile izleyicileri karar anına taşıdılar.  

Gecenin sonunda, sunumların arasından, izleyicilerin oylarıyla belirlenen Barış Atiker’in  “En iyi /en kötü tasarımın sen ol” konseptli partisi Nisan ayında Urban Bug Lounge'da yapılıyor. Gecede parti katılımcıları, kendi tasarımlarını iyisi ve kötüsü ayırt edilmeden kıyafet olarak sergileyebilecek ve birbiriyle paylaşarak yeni bir tasarım yaratabilecek.

 Etkinlik tarihi ve daha fazla bilgi için www.urbanbugtr.com’ a ulaşabilir, Urban Bug Lounge sayfalarını sosyal medyadan takip edebilirsiniz.